REMSE, tüm duvardan duvara ve makine halılarınızı gerek yerinde, gerekse servisimizle alarak, fabrikamızda hijyenik bir ortamda modern makinelerle ve aletlerle temizliği yapılıp yerine teslim eder.

Bununla beraber tüm koltuk takımı, oturma grubu ve kanepelerin temizlik işleri de aynı anlayış ile yapılır.

Özel endüstriyel makinemiz ile koltuk takımlarınız ve halılarınızı yerinizde yıkamaktayız. Evleriniz, İş yerleriniz, Camiler, oteller gibi birçok alanda özel makinemiz ve konusunda uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Koltuk ve halı yıkama hizmetimizin programını geniş aralıklarda tutabiliyoruz. Bu sayede firmaların iş zamanı kaybının önüne geçiyoruz.

REMSE; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, sizlerinde güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım…

Öneriler;

Halınızı silkelemeyiniz, belirli periyotlar ile elektrik süpürgesi ile süpürünüz. Halınızı silerek temizlemeyiniz, temizlenmeyecektir kalıntıları (mikroplarla birlikte) diplere itmiş olacaksınız. Halınız bakteri tutmaya elverişli hale gelecektir, ömrü kısalacaktır.

Kullanmadığınız halıyı rulo halinde yatay olarak muhafaza ediniz. Mümkün ise 3 ayda bir yönünü değiştirerek kullanınız. Mutlaka profesyonel temizlik firmasına 7-10 ay aralıklarla temizletiniz.

Temizlik işleriniz için sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı önerir çalışmamızın devamını dileriz…

Uygulama Alanları:İş Yerleri - Okul Binaları -Plazalar - Rezidans -Ev - Hastane