Çok katlı binalarınızın dış cephe cam temizlikleri uzman yardımı olmadan bina sahipleri açısından hem zor hem de külfetli olabilir.

Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaşmaya çalışırken bir yandan da cephenizi temizleyecek ehliyetli birini aramak durumunda kalabilirsiniz...

Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak insan açısından almanız gereken önlemler ve binanızın yeri yoğun trafiğe bağlı bir yerdeyse işin içinden çıkılmaz bir hal alır.

Tam bu noktada bizi aramanız yeterli, çok katlı binalarda keşif için gelecek olan arkadaşlarımız size detaylı bilgi vereceklerdir…

Dış cephe alikoband, alüminyum, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç,dağcılık ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

Cephenizin periyodik (sürekli) temizlik silimi konusunda sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı öneririz.

REMSE; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, sizlerinde güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım…

Uygulama Alanları: İş Yerleri - Okul Binaları -Plazalar - Rezidans