Remse, 10 yılı aşkın bir tecrübeye sahip profesyonel kadrosu ile 2005 yılında faaliyete başlamış olup, müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir…

İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Remse alanında "en iyi olmak" ve "en iyi kalmak" amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir…

Firmamızın en önemli ilkesi, iş çevresi ve müşterileriyle karşılıklı güven duygusu oluşturmaktır.Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Her geçen gün daha fazla sektöre hizmet veren firmamız evrensel ticaret hayatında da daha kaliteli,hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi amaçlamaktadır…

Remse, daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iş yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, müşterisinin ihtiyacına göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun kılan kurumsal bir temizlik ve yönetim hizmetleri kuruluşudur.

Remse Temizliğin uzmanlaştığı hizmet alanları; ofis ve bina temizliği, fabrika temizliği, AVM temizliği, fuar organizasyonları, okul-hastane temizliğidir. Temizlik yüzeyin cinsine, yapısına, kirin cinsine göre değişiklikler göstermektedir.

Sektörün öncülerinden olan Remse Temizlik, sahip olduğu tecrübesiyle, kullandığı tüm makine, araç-gereç ve temizlik ürünlerinde sunduğu hizmete en uygun ve insan sağlığına duyarlı seçimler yapmaktadır.

Yalnızca görünen yüzeylerde değil, görünmeyen kısımlarda da kir, mikrop, bakteri, vb. bulunduğunun bilincinde olan Remse, hizmet sunduğu tüm alanlarda %100 hijyeni hedeflemektedir.