REMSE Fuar Temizlik Şirketi , Stand Temizliği; İstanbul bölgesinde bulunan TÜYAP, CNR, HALİÇ KONGRE MERKEZİ, LÜTFİ KIRDAR SERGİ SARAYI,YAPI FUARI, BİLİŞİM FUARI, ENDÜSTRİ FUARI, FUAR MİMARLIK FİRMALARI ve Organizasyon Firmaları’nın Düzenlediği Fuarlarda sayısız fuar ve stand temizliği hizmeti vermiştir.

Fuar Temizliği ve Stand temizliği 2 aşamalı olarak gerçekleştirilmelidir:

  • 1- Fuar ziyarete açılmadan önceki ilk gece standın genel temizlik hizmetleri A dan Z ye yapılarak sabah fuar açılış saatine (09:00) kadar hazır olmalıdır.Gece biten stand sabaha doğru havalandırma sisteminin devreye girmesi ile özellikle aşırı toza maruz kalması nedeni ile sabaha açılıştan önce son kez gözden geçirilip tozlar alınmalıdır.Gece genel olarak:zemin temizliği,tavan ve duvar temizliği,masa sandalye banko ve vitrin temizliği,cam temizliği hizmetleri detaylı şekilde yapılmalıdır.
  • 2- Fuar açıldıktan sonra temizlik personeli temini ile de fuar süresince temizlik hizmetlerinin sağlıklı ve hijyenik yürütülmesine katkı sağlanmaktadır.
  • 3- Fuar temizliğinde tüm ekip ve ekipmanlar Remse Profesyonel Destek tarafından karşılanmaktadır.
  • REMSE Temizlik Şirketi: Verdiği stant temizlik hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

REMSE; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, sizlerinde güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım…